verze pro tisk

Nejkrásnější pláže Kapverdských ostrovů

3. prosinec 2013

Kapverdské ostrovy představují tu nejkrásnější dovolenou pro každého, kdo miluje relaxaci na těch nejkrásnějších plážích. Nekonečné pláže s bílým pískem a nebesky modré a čisté moře, to je asi největší lákadlo Kapverdských ostrovů. Exotika, která je na dosah každému, pouhých 7 hodin letu. Stálé počasí po celý rok, můžete vyrazit kdykoliv, neboť je to místo věčného léta. Zpříjemněte si zimní a nevlídné období, sníh vyměníte za bílý písek a teplé čaje za exotické drinky.

Pláže snů

Kapverdy se pyšní velmi krásnými a udržovanými plážemi, které vábí turisty z celého světa. Pláže na jižní straně ostrova jsou skutečně velmi udržované, písečné. Omílá je průzračné a krásně modré moře. Moře není vždy úplně klidné, občas jsou zde trochu vlny, ale není to nic nebezpečného. Menší vlny naopak představují trochu dobrodružství a zábavy, kterou milují především děti.

Pláže na západě i východě ostrova představují ráj pro návštěvníky, kteří zde mohou odpočívat nebo se věnovat různým aktivitám. Na své si zde přijdou surfaři i milovníci podmořského světa, který je zde neobyčejný.

Cabo Santa Maria

Jižní část Santa Maria se vyznačuje velmi pozvolný vstupem do moře, což ocení především starší lidé a rodiny s dětmi. Je to podobné jako v italském Bibione, ujdete 20 metrů a voda vám sahá po krk. Poblíž hotelů jsou turistům k dispozici také lehátka a slunečníky. V hotelových komplexech bývají zdarma. Pláže jsou zde velmi upravené, s bílým jemným pískem a přinášejí turistům mnoho zábavy. Můžete zde také spatřit i vrak španělské lodi, který se nachází nedaleko břehu. Cabo Santa Maria patří mezi nejoblíbenější pláže Kapverdských ostrovů.

Sao Pedro

Tato pláž se nachází na ostrově Sao Vincente a je turisty vyhledávanou lokalitou, především milovníky windsurfingu. Díky pravidelným větrům, které vytvářejí skutečně ty nejlepší podmínky pro surfování, se sem sjíždějí turisté z celého světa.

Curranlinho

Další z překrásných pláží, která se nachází na ostrově Boa Vista. I zde se turisté mohou věnovat vodním radovánkám.

Dopřejte si trochu luxusu, odpočinek na těch nejkrásnějších plážích, které jste kdy viděli. Bílý a jemný písek, čisté a průzračné moře, už nemusí být sen. Navštivte Kapverdské ostrovy, které nabízí veškerý komfort, který návštěvníci vyžadují.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!